Amazing Breaker

Eğer bulmaca oyunlarını seviyorsanız ve strateji kurmaktan hoşlanıyorsanız Amazing Breaker oyunu tam size göre bir oyundur.

App Store'da Amezing Breaker oyunu uzun süre Top 25'in içinde yer almayı başardı. Bağımlılık yapabileceğini şimdinden söyleyebilirim. Oyunun her bölümünü en yüksek puanla bitirmeye çalışıyorsunuz.

Amazing Breaker oyununda size verilen sınırlı ve çeşitli bombaları kullanarak her bölümde farklı şekil ve renklerde karşınıza çıkan kristalleri parçalıyorsunuz. Her değişik bombanın kristallerin üzerinde değişik etkisi var. Oyunun her bölümünde kristallerin şekli değişeceğinden oyunda uygulayacağınız stratejilerde farklı olacaktır. İlk bölümleri atlamak kolay olmasına rağmen ilerleyen bölümlerde kristallerin şekillerinin farklılaşmasıyla oyun zorlaşıyor ve bombaları ustalıkla kullanmanız gerekebilir.

Bir bölümü geçebilmek için kristallerin en az %90'ını yok etmeniz gerekiyor. Yok ettiğiniz kristal miktarına görede aldığınız yıldız miktarı artacaktır.

Amazing Breaker oyunu İOS ( iPad, iPhone ) işletim sistemine sahip akıllı telefonlar ile tabletlerde yüksek çözünürlükte rahatlıkla oynayabilirsiniz.


Firma: Dekovir Inc.