Army Rage
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
03.06.2013
Toplam İndirme
2867
Üretici Firma
Yacuba Games Ltd
Uyumlu Sistemler
Windows

Army Rage

Online Savaş Oyunu

Army Rage, İkinci Dünya Savaşı'ında geçen, 3D MMOFPS türünde bir online savaş oyunudur.

Oyun Hakkında

Army Rage oyuncuları online olarak İkinci Dünya Savaşı'nın içine sokuyor. Birincil görüş açısından oynanan bu online FPS oyunu tarzı ve oyun yapıı ile popüler Battlefield oyununa olan benzerliği ile dikkat çekiyor. Tabii ücretsiz olması avantajı ile_

Oyunda İkinci Dünya Savaşı'ndan gerçekçi silahlar ve araçlar bulunuyor. Yani düşmanlarınızla silahlar yardımıyla değil tanklar kullanarak da savaşabiliyorsunuz. İkinci Dünya Savaşı'nın iki tarafından birini seçip diğer oyuncularla takım oyunu yaparak zafer kazanmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca farklı asker sınıflarının bulunması da takım oyununa teşvik ediyor:

  • Assault (Saldırı): Makineli tüfek kullanabiliyor ve orta derece cana sahip. İki ana silah kullanabilen bu sınıf ayrıca dürbünsüz tüfekleri de kullanabiliyor.
    Scout (keşif eri): Aslında özünde keskin nişancı sınıfı ama bazı makineli tüfekleri, mayınlar, havan ve hava saldırısı kullanabiliyor ayrıca keşif desteği çağırabiliyor. En düşük cana sahip.
  • Support (Destek): Anti tank silahları kullanabiliyor, savaş alanına sağlık paketleri ve cephane bırakabiliyor. Bunun yanında mobil makineli tüfek kurabiliyor ve alev silahı kullanabiliyor. 4 sınıf içinde en yüksek cana sahip.
  • Engineer (Mühendis): Bazuka ve RPG yanında bazı tüfekleri ve makineli tüfekleri kullanabiliyor. Bariyerler kurabiliyor ve tankları tamir edebiliyor.

Her bir oyun odasında aynı anda en fazla 24 oyuncu olabiliyor. Oyuncular istedikleri farklı haritalarla, görevlerle ve oyun modları ile istedikleri gibi oyun odası açabiliyorlar.

Oyunculara dinamik bir oynanış, gerçekçi bir savaş ortamı sunan Army Rage, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda oynanabiliyor.

Ekran Görüntüleri

Army Rage Ekran Görüntüsü
Army Rage Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster