Avengers Initiative
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
30.06.2015
Toplam İndirme
3363
Üretici Firma
Marvel Entertainment
Uyumlu Sistemler
iPhone

Avengers Initiative 1.02

hulk

Avengers Initiative, Wendigo, İğrenç Yaratık, Kronan ve Skrulls gibi Marvel'in yarattığı kötü karakterlere karşı savaştığınız bir macera oyunudur.

Oyun Hakkında

Avengers Initiative, Avengers (Yenilmezler) olarak adlandırılan süper kahramanların süper güçlere sahip dünyanın en kötü suçlularına karşı olan mücadelesini konu alan bir macera ve dövüş oyunudur.

Avengers Initiative, bir patlama sonucunda S.H.I.E.L.D. isimli şirketin Kayalık Dağları'nda (Rocky Mountains) yer alan Vault isimli hapishanedeki suçluların serbest kalması ve bunun üzerine ilk olarak Hulk'un ardından diğer süper kahramanların dünyayı kurtarma mücadelesini konu almaktadır.

Oyun yüksek kalitede görsellere, görsel efektlere, özelleştirilebilir oyun kontrollerine ve karakterlerine sahiptir. İlkel dövüş tarzının karakterler üzerine uygulandığı oyunda aksiyon hiç bitmezken yapılan oyun güncellemeleri oyunda sürekliliği sağlıyor ve bu amansız savaşı daha cazip hal getiriyor.

Avengers Initiative, iOS (iPhone, iPad vb.) ve Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında oynayabileceğiniz bir mobil oyundur.

Ekran Görüntüleri

Avengers Initiative
Avengers Initiative
Tümünü Göster