Big Win Soccer

Big Win Soccer, en beğendiğiniz futbolcuları seçerek hayalinizdeki rüya takımı yaratıp rakiplerinize meydan okuyabileceğiniz ücretsiz bir futbol oyunudur.

Big Win Soccer, favori futbolcularınızdan oluşan bir takımı yöneterek, yeşil sahalarda mücadele verebileceğiniz, takımınızın maçlarınızı izleyebileceğiniz ve izlerkende yetenek geliştiriciler ve güçlendiricilerle takımınızın kazanmasını sağlayabileceğiniz ücretsiz bir futbol oyunudur. Oyun esnasında hergün rastgele şekilde kullanıcılara dağıtılan yetenek kartlarını kullanabilir, bronz, gümüş ve altın kart paketleri ile takımınızın gücünü arttırabilir ve yetenek kartlarınızı doğru zamanlarda kullanarak maçın kaderini değiştirebilirsiniz.

Oyunda süper vuruş, süper çalım, top kapma, muhteşem top, frikik ustası, sakatlanmama gibi pek çok yetenek kartı bulunmaktadır. Oyunu oynayabilmek için internet bağlantısı kullanmanız gerekmektedir.

Big Win Soccer futbol oyunu Android veya iOS (iPhone, iPad vb.) işletim sistemine sahip cep telefonlarında oynananabilir.


Tür: Futbol Oyunu


Firma: Hothead Games