Candy Crush Saga
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
24.07.2015
Toplam İndirme
347163
Üretici Firma
King.com
Uyumlu Sistemler
Windows, Android, iPhone, iPad

Candy Crush Saga 1.21.0

Eşleştirme Oyunu

Candy Crush Saga, renkli şekerleri birleştirerek puan kazandığınız, Android ve iPhone'da oynanabilen bir eşleştirme oyunudur.

Oyun Hakkında

Candy Crush Saga eşleştirme oyununda 1500'den fazla bölüm ve renkli şekerler bekliyor. Rengarek grafikleri ile dikkat çeken oyun basit ama eğlenceli bir oynanış sunuyor. Bölümleri tamamladıkça size zorlu yeni bölümlerde yardımcı olacak çeşitli bonus objeler açabilirsiniz.

Candy Crush, çıktığı ilk günden bu yana 1.000.000.000'dan fazla kişi tarafından indirilen ve tutkuyla oynanan bir oyun. Üç ya da daha fazla şekeri yan yana ya da üst üste getirip patlatarak puan kazanıyorsunuz. Başlangıcı her ne kadar basit olsa da ilerleyen bölümlerde karşınıza çıkacak olan zorlu bölümler saatlerce başından ayrılmayacak kadar bağımlılık yapıyor. Oyun içi satın alma seçenekleri bulunuyor ve bu sayede canlarınız bittiğinde geçmesi gereken süreyi beklemeden oyuna devam edebiliyorsunuz. Oyun Facebook entegrasyonuna sahip bu sayede arkadaşlarınızdan can istemek, bölüm geçmek için yardım istemek gibi seçeneklerin yanısıra arkadaşlarınızın hangi bölümde olduğunu ve kaç puan aldığını da görebiliyorsunuz.

Candy Crush Saga, Windows & Apple Mac OS X tabanlı bilgisayarlarda, Android sistemli cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile iPhone ve iPad cihazlarında oynanabilen bir eşleştirme oyunudur.

Ekran Görüntüleri

Candy Crush Saga Ekran Görüntüsü

Videolar

Tümünü Göster