Connect'Em

Connect'Em, en kısa sürede ve en az hamle ile ekrandaki daireleri verilen sayılara göre birleştirmeye açalıştığınız bir zeka oyundur.

Fazla uğraşmadan keyifli vakit geçirmek bir yandan da beyninizi çalıştırmak istiyorsanız zeka Connect'Em tam size göre. Dairelerin üzerinde yazan rakamlar söz konusu daireden diğer dairelere kaç bağlantı yapılması gerektiğini göstermektedir. Bu rakamlara göre hızlı bir şekilde daireleri birbirlerine bağlamanız gerekiyor.

3 farklı oyun modunun olduğu Connect'Em oyununda 3000'den fazla bölüm bulunmaktadır. Zeka oyunu Connect'Em, Android sistemli cep telefonları ve tablet bilgisayarlarda; ayrıca iPhone ve iPad cihazlarında oynanabilmektedir.


Yayın Tarihi: 2012-12-20
Tür: Zeka Oyunu
Connect'Em:Platform: iPhone,Android,iPad
İşletim Sistemi: Android,iPad,iPhone
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6
İndirme Bağlantıları: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magmamobile.game.connectEm,https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magmamobile.game.connectEm,https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magmamobile.game.connectEm
Firma: Magma Mobile
Kategoriler: Android Oyunları,iPad Oyunları,Android Zeka Oyunları,iPad Zeka Oyunları,Zeka Oyunları