Cut the Rope: Time Travel

Cut the Rope: Time Travel bulmaca oyununda şekeri çok seven sevimli Om Nom'un şekere ulaşmasını sağlamaya çalışıyorsunuz.

Cut the Rope: Time Travel oyununda sevimli yaratık Om Nom bu sefer zamanda geri dönüyor ve her zamanki gibi şeker yemek istiyor. Bu sefer her bölümde şeker yemek için bekleyen Om Nom ile onun atası olan başka bir sevimli yaratık daha bulunuyor.

İlk Cut the Rope oyununda olduğu gibi bunda da ipleri keserek, ekrandaki farklı araçları kullanarak bulmacaları çözmeli şekerlerin yaratıklara ulaşmasını sağlamalısınız.

Bulaca oyunu Cut the Rope: Time Travel, Android işletim sistemi kullanan akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile iPhone ve iPad cihazlarında (ücretli) oynanabilir.


Yayın Tarihi: 2013-04-20
Tür: Bulmaca Oyunu
Platform: iPhone,Android,iPad
İşletim Sistemi: Android,iPhone,iPad
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6
İndirme Bağlantıları: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zeptolab.timetravel.free.google,https://itunes.apple.com/tr/app/cut-the-rope-time-travel/id608899141?mt=8,https://itunes.apple.com/tr/app/cut-the-rope-time-travel/id608899141?mt=8
Firma: ZeptoLab
Kategoriler: Android Oyunları,iPad Oyunları,Android Bulmaca Oyunları,iPad Bulmaca Oyunları,Bulmaca Oyunları