Dragon Story

Dragon Story, ejderahlar yetiştirdiğiniz ve nadir ejderhalar keşfettiğiniz, fantezi temalı bir çiftlik oyunudur.

Dragon Story oyunculara farklı bir çiftlik kurma fırsatı veriyor. bu oyunda klasik çiftlik oyunlarından farklı olarak ejderha yetiştiriyorsunuz.

Güçlü, gizemli ve eğlenceli ejderhalar toplayabilirsiniz. Her bir ejderhanın kendine özgü kişişikleri vardır. Ejderhalarınızı geliştirip epik formlarına ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında farklı renklerde ejderhaları ile kombinasyonlar yaparak yeni ve nadir ejderha türleri keşfedebilirsiniz.

Adalarınızı renkli dekorasyon öğeleri, kaleler, çiçekler, binalarla donatabilir, arkadaşlarınızla beraber oynayabilirsiniz.

Çiftlik oyunu Dragon Story, Android işletim sistemi kullanan akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile iPhone ve iPad cihazlarında oynanabilir.


Yayın Tarihi: 2013-02-19
Tür: Çiftlik Oyunu
Platform: iPhone,Android,iPad
İşletim Sistemi: Android,iPhone,iPad
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6
İndirme Bağlantıları: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teamlava.dragon,https://itunes.apple.com/tr/app/dragon-story/id513474544?l=tr&mt=8,https://itunes.apple.com/tr/app/dragon-story/id513474544?l=tr&mt=8
Firma: TeamLava Games
Kategoriler: Android Oyunları,iPad Oyunları,Android Çiftlik Oyunları,iPad Çiftlik Oyunları,Çiftlik Oyunları