Gangstar Rio: City of Saints

Gangstar Rio: City of Saints, Rio de Janerio kentinin suç dünyasında geçen silahlar, arabalar ve görevlerle dolu bir aksiyon oyunudur.

Gangstar Rio: City of Saints aksiyon oyununda amacınız sizi kimin öldürmeye çalıştığınız bulmak. GTA tarzı serbest bir oynanışa sahip oyunda yoldan çıkmış politikacıları öldürmekten görgü tanıklarını korumaya, özel paketlerin teslimatlarını yapmaktan araba çalmaya kadar kadar 60 görev yapabilir, ve Rio de Janerio kentinin sokaklarında gezip istediğiniz şeyleri yapabilirsiniz.

Pek çok silah türünün olduğu oyunda arabalar, uçakklar helikopterler, motosikletler ve bir tank kullanabilirsiniz. Ayrıca dış görümümüzü de değiştirerek karakterinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Gangstar Rio: City of Saints, Android sistemli cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile iPhone ve iPad cihazlarında oynanabilen bir aksiyon oyunudur.


Yayın Tarihi: 2013-01-30
Tür: Aksiyon Oyunu
Platform: iPhone,Android,iPad
İşletim Sistemi: Android,iPhone,iPad
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6
İndirme Bağlantıları: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftG4HM,https://itunes.apple.com/tr/app/gangstar-rio-city-of-saints/id453051448?l=tr&mt=8,https://itunes.apple.com/tr/app/gangstar-rio-city-of-saints/id453051448?l=tr&mt=8
Firma: Gameloft
Kategoriler: Android Oyunları,Aksiyon Oyunları