Goal United

Goal United, online olarak, internet tarayıcısı üzerinden başka oyuncuların takımlarına karşı oynayabileceğiniz bir menajerlik oyunudur.

İnternet tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz Goal United Futbol severlere hitap eden detaylı bir menajerlik oyunudur. Oyunda kendi takımınızı kurabilir ve tüm dünyadan binlerce oyuncunun kurduğu takımlara karşı maçlar yapabilirsiniz. Teknik direktör olarak takımınızın başarı için antrenmanları, maç dizilişini, transferleri ve takımla ilgili daha pek çok şeyi yönetebilirsiniz.

Menajerler:
Menejer olarak bir takım seçip oyuncu pozisyonları, idman düzeni ve hatta statla ilgili işleri yürütüyorsunuz. Ayrıca ekibinizi doğru seçmek de önemli. Sakatlıklarla ilgilenecek doktorlar, finansal danışmanlar, kondisyoner ve kulübün tanıtımını yapacak PR uzmanları almalısınız.

Ligler:
Her ligde 10 takım bulunuyor. 1-6 numaralı lig katmanlarında bir sonraki lige geçmek için komşu liglerin en iyi 2 takımın katıldığı bir play-off düzenleniyor. 7 - 20 aralığındaki alt lig katmanlarında yapılan play-offlarda ise en iyi üç takım alınıyor. Sezon tamamlandıktan sonra kırmızı çizginin altında kalan takımlar bir alt lige düşüyor.

Futbolcular:
Takımınızda farklı yeteneklere ve değere sahip 19 futbolcu bulunuyor. Hangilerinin kulube başarı getirebileceğini tespit etmelisiniz.

İdman:
Oyuncularınızın uzun vadeli gelişimi için idmanlar oldukça önemli. Bu yüzden antrenmanlarınızı iyi bir şekilde planlamalısınız. Oyuncularınızın hangi yetenekleri üzerine yoğunlaşabileceklerini seçebiliyorsunuz.

Diziliş:
Takımınızın saha dizilişi tabii ki taktiğinizin en önemli parçası. Oyunda rakiplerinize karşı deneyebileceğiniz pek çok diziliş varyasyonu bulunuyor. Standart organizasyonunu her maç otomatik olarak seçiliyor ama isterseniz her maç için özel olarak taktik belirleyebilirsiniz.

Sponsorluk:
Oyuncularınızın ile ekibinizin ödemeleri ve stadınızın giderleri bulunuyor. Borçlanmamak için gelirlerinizi düzenli olarak kontrol etmelisiniz. Oyunda büyük gelir kaynaklarından biri sponsorlar ki her hafta maç kazandıkça sponsorlarınızdan para alabiliyorsunuz.

Stadyum:
Sponsorlarınıza ek olarak bilet satışları da önemli bir gelir kaynağı. Bilet fiyatlarını stadyumunuzun tipine ve stadınızın durumuna göre göre yapmakta fayda var yoksa taraftarların katılımı çok az olabilir. Gelirinizi artırmak için stadyumunuzun bakımlı olması gerekiyor.

Transfer Piyasası:
Takımınızda var olan oyuncuları geliştirerek sağlam bir temel oluşturabilirsiniz ama illa ki transfer yapmak isteyeceksiniz. Takımınızda en fazla 25 oyuncu tutabildiğiniz için başlangıçtaki 19 oyuncunuza takviye yaparak takımınızı güçlendirebilirsiniz.

İndirme veya kurulum gerektirmeyen menajerlik oyunu Goal United, bir internet tarayıcısı ile Windows ve Mac gibi PC platformlarında oynanabilir.


Tür: Menajerlik Oyunu


Firma: Travian Games GmbH