Hockey Fight Lite
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
17.07.2015
Toplam İndirme
3778
Üretici Firma
Ratrod Studio Inc.
Uyumlu Sistemler
iPhone, iPad

Hockey Fight Lite 1.5

Dövüş Oyunu

Hockey Fight Lite, dünyanın en tehlikeli buz hokeyi oyuncularıyla mücadele ettiğiniz Hockey Fight Pro oyununun ücretsiz deneme sürümüdür.

Oyun Hakkında

Hockey Fight Lite, buz hokeyi maçlarında yaşanan kavgaları konu alan, rakiplerinizin dünyanın en tehlikeli buz hokeyi oyuncuları olduğu, farklı tarzda dövüş stillerini kullanabileceğiniz Hockey Fight Pro oyununun ücretsiz deneme sürümüdür. Oyunun Turnuva Modu ile dünyanın en agresif ve tehlikeli 9 buz hokeyi oyuncuyla dövüşüyorsunuz. Quick Fight modu ile rastgele bir rakip ile dövüşerek yeteneklerinizi geliştirebilir ve kombine vuruşlarınızı hızlandırabilirsiniz. Oyun karakterinizin yeteneklerini ve dövüş stilini geliştirmenize de olanak sağlamaktadır. İki kişilik oyun moduna da sahip olan oyunda Bluetooth ya da WiFi kullanarak arkadaşlarınızla dövüşebilir, dövüşün sonucunu Facebook ve Twitter sosyal ağlarında paylaşabilirsiniz. Hockey Fight Lite üç boyutlu (3D/3B) grafiklere ve basit kontrol özelliklerine sahiptir.

Hockey Fight Lite iOS (iPhone, iPad vb.) işletim sistemine sahip cep telefonlarında oynayabileceğiniz bir dövüş oyunudur.

Ekran Görüntüleri

Hockey Fight Lite
Hockey Fight Lite
Tümünü Göster