Wild Blood

Wild Blood, Unreal motoru ile tasarlanan etkileyici grafikleri ve heyecanlı savaşları ile dikkat çeken bir aksiyon oyunudur.

Wild Blood aksiyon oyunu Unreal grafik motorunun gücünden faydalanarak tümüyle 3D grafikler eşliğinde gerçek zamanlı savaşlar yapmanıza olanak sağlıyor.

Wild Blood oyununda Şövalye Lancelot'un unutulmaz yolculuğunu gerçekleştiriyorsunuz. hikayeye göre Kral Arthur delirmiştir ve Lancelot'un Kralice Guinevere ile ilişkisi olduğunu düşünmekte ve kıskançlık krizine kapılmıştır. Kral Arthur'un büyücü kız kardeşi Morgana kralı kandırır ve cehennemin kapılarını açarak her türlü şeytani yaratığın dünyaya girmesini sağlar ve Guinevere'i rehin alır. Şimdi Lancelot Kral Arthur ile yüzleşmeli ve şeytani Morgana'yı yenip dünyayı ve Guine'ere'i kurtarmalıdır.
Farklı yaratıklar ve mekanlarda geçen oyunda çok sayıda silah kullanabilir ve heyecanlı savaşlar yapabilirsiniz. Bunun yanında 8 kişiyle online olarak oynayabilirsiniz.

Aksiyon oyunu Wild Blood, Android işletim sistemi kullanan akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile iPhone ve iPad cihazlarında oynanabilir.Tür: Aksiyon Oyunu
Firma: Gameloft